Cześć, jestem Angelika.

Poznajmy się!


Bardzo się cieszę, że zainteresowały Was moje fotografie. Teraz chciałabym opowiedzieć Wam coś więcej o sobie.

Pochodzę ze Słupska, ale kilka lat temu rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym i przeprowadziłam się do Poznania. To właśnie tutaj, w stolicy Wielkopolski, mieszkam i fotografuję na co dzień. Studia skończyłam w roku 2020, ale w Poznaniu planuję zostać na dłużej. Czuję także silną wieź z polskim morzem. Wszyscy moi bliscy (no i ja!) pochodzimy właśnie stamtąd. Ustka, Trójmiasto, Międzyzdroje to miejsca w których regularnie bywam. Na sesje na plaży nie trzeba mnie długo namawiać!

Fotografia towarzyszy mi odkąd pamiętam. Jest moją największą pasją
i mogę bez wahania stwierdzić, że nie wyobrażam sobie swojego życia bez niej. Cenię sobie emocje, naturalność i spontaniczność na zdjęciach. Jestem estetką i perfekcjonistką, więc doceniam także detale i piękne miejsca. I przede wszystkim, to co robię, robię dla Was. Dlatego zależy mi na tym, abyście stojąc przed moim obiektywem ufali mi, czuli się swobodnie i komfortowo. Chętnie pomogę Wam też w wielu kwestiach związanych ze ślubem. Wybierając mnie na swojego fotografa, możecie na mnie liczyć.


Kilka faktów o mnie:


Kocham pieski i chociaż sama na ten moment nie mogę żadnego mieć, to wiem, że niedługo się to zmieni. Już odliczam dni!

Jestem filmo- i serialo-maniaczką. Jak tylko skończę coś oglądać, to szukam kolejnej propozycji…

… Ale mimo to serial Friends ma specjalne miejsce w moim serduszku. Oglądałam go już milion razy i obejrzę jeszcze kolejny milion razy. Idealny poprawiacz humoru!

Uwielbiam kuchnię włoską, co najlepsze nigdy nie byłam we Włoszech. Ale mam to w planach i na pewno kiedyś odwiedzę ten kraj, chociażby dla jedzonka. Na wyjazd zdecydowanie trzeba zaopatrzyć się w luźne spodnie…

Niestety równie mocno uwielbiam niezdrowe jedzenie. Staram się nad tym panować, ale kusi bardzo. Oddam wszystkie słodycze świata za dobre frytki i burgera!

Mam całkiem pokaźną kolekcję gier planszowych, jest to jedna z moich ulubionych form spędzania czasu ze znajomymi.

Sport nie jest moją mocną stronę (i potwierdzi to każdy nauczyciel wf-u z jakim miałam styczność), ale przekonałam się do ćwiczeń kardio i jazdy na rowerze. Dzięki temu udaje mi się uprawiać sport regularnie.

Jestem zakochana w szkockich krajobrazach i marzy mi się sesja ślubna na wyspie Skye. Bardzo chciałabym też zobaczyć Islandię, Maderę, Nową Zelandię i Azory.


Jeśli podobają się Wam moje prace i czujecie, że nadajemy na tych samych falach,
napiszcie do mnie i opowiedzcie mi o swoich wymarzonych zdjęciach!