Cześć!
Jestem Angelika


Uwielbiam zachody słońca, sielskie dworki, wiatr i miękkie światło, ale także blask świec, ciepłe kolory i romantyczne pałace. Na zdjęciach stawiam przede wszystkim na naturalność i subtelność. Czujnie obserwuję Wasze uśmiechy, spojrzenia, gesty, aby móc zatrzymać je dla Was na zdjęciach. Podczas każdego ślubu staram się uchwycić jak najwięcej emocji i jednocześnie nie rzucać się w oczy. Bardzo ważna jest też dla mnie atmosfera i relacja z moimi klientami, dlatego zawsze chętnie spotkam się z Wami na kawę lub herbatę. Porozmawiajmy o Waszym ślubie i nie tylko! Zależy mi na tym, abyście czuli się swobodnie i komfortowo przed moim obiektywem. Wybierając mnie na swojego fotografa, możecie liczyć na moje wsparcie w wielu kwestiach związanych ze ślubem. Zaufajcie mi, a stworzymy wspólnie coś pięknego.

Trochę o mnie: pochodzę znad morza, ale kilka lat temu przyjechałam do Poznania na studia i postanowiłam zostać na dłużej. Tu mieszkam i to tu przede wszystkim fotografuję. Lubię włoską kuchnię, planszówki, pieski i spacery. Wolny czas spędzam z ulubionym serialem, podcastem kryminalnym lub dobrą książką. Jestem osobą wysoko wrażliwą, drobiazgową i, podobno, dobrym słuchaczem. Bardzo ważna jest dla mnie estetyka. Co poradzę – uwielbiam ładne rzeczy i przywiązuję wagę do detali! Lubię podróżować i odwiedzać nowe miejsce, ale Szkocja ma w moim sercu specjalne miejsce. Kocham klimat tego miejsca, jego niepowtarzalną przyrodę i marzy mi się sesja ślubna na wyspie Skye. Może Wam również?

Podczas każdego ślubu daję z siebie 110%. Liczy się dla mnie nie tylko efekt, ale całokształt mojej pracy. Do każdego reportażu podchodzę indywidualnie i traktuję go jako osobną opowieść. Na zdjęciach chcę pokazać prawdziwych Was, w najpiękniejszej odsłonie. Zróbcie wszystko po swojemu oraz cieszcie się tym dniem, a gwarantuję Wam, że wszystko wyjdzie perfekcyjnie!

Poza ślubami zajmuję się także sesjami zdjęciowymi oraz reportażami okolicznościowymi. Sesje indywidualne, narzeczeńskie i rodzinne nie są mi obce! Jeśli macie ochotę stanąć przed moim obiektywem, piszcie śmiało i opowiedzcie mi o swojej wymarzonej sesji.